Lapas ielāde ...  • 2006.gada nogalē SIA “Rīgas Kuģniecība” iegādājās Norvēģijas uzņēmums AS “Bergen Shipping”, kas ir līdzīga profila uzņēmums Norvēģijā. AS “Bergen Shipping” pārsvarā nodarbojas ar ģenerālo kravu pārvadājumiem Eiropā. Līdz ar SIA “Rīgas kuģniecība” pārņemšanu ir uzsākta nopietna kravu pārvadājumu efektivitātes uzlabošana, flotes atjaunošana un papildināšana ar kuģiem, kas kuģos zem Latvijas un Norvēģijas karogiem. Līdz 2007.gada beigām kuģniecība plāno iegādāties 3 multifunkcionālus ģenerālkravas kuģus.
  • No 2007.gada sākuma SIA “Rīgas kuģniecība” komplektē komandas arī uz “Bergen Shipping” kuģiem, kuri kuģo gan zem Norvēģijas 2.reģistra (NIS) gan Norvēģijas karogiem. Lai gan prasības jūrniekiem ir augstas (labas angļu valodas zināšanas, tehniskās zināšanas, darba pieredze un atbildība par padarīto darbu), jūrnieki saņem atbilstošu motivējošu atalgojumu un sociālās garantijas, īpaši zem Norvēģijas karoga. Piesakies šeit.
  • No 2007.gada sākuma m/k “ĶEGUMS” intensīvi tiek nodarbināts alumīnija pārvadāšanā starp Krievijas un Norvēģijas ostām. Ņemot vērā kuģa īpašo konstrukciju- sānu apareli un liftu, ostās kuģu iekraušana un izkraušana notiek ar autoiekrāvēju palīdzību. Tas ļauj ātrāk veikt kravas operācijas ostā un nav nepieciešama speciālā ostas tehnika. Ja Tev ir pieredze uz līdzīga tipa kuģiem, spied šeit, lai iesniegtu anketu.